Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#151 2013-12-16 13:02:09

Adamwys

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Skoro podejmowali prywatne działania, będąc przedstawicielami wyborców w RM, to sprawą należy zainteresować prokuraturę. Nic więcej do dodania. Ręce i nogi opadają...


Zapart podejmował tak prywatne decyzje z ramienia SLD, że córeczka Ola dostała pracę jako zastępca naczelnika w Urzędzie Miasta...

 

#152 2013-12-19 09:54:56

magi

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Pilarski-żeby nie było jak w Krakowie, że ludzie będą chcieli wywieźć radnych na taczkach, bo ludziom nakazuje się wymienić piece. Nie wiem czy nie porywamy się z motyką na Słońce. Czy nie lepiej jakoś ludzi inaczej zachęcać?
Pilarski-tego nie wolno robić na koniec kadencji, byłbym ostrożny, nic się nie stanie jeśli nowa rada coś takiego wypracuje.

Jak się skurwiel boi, że go ludzie wypieprzą i będzie nikim.

 

#153 2013-12-19 09:57:06

magi

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Maciński- Nie tolerujmy bezprawia. Zastanówmy się co zrobić, żeby mieszkańcy przestrzegali prawa.

I kto to mówi? To chyba koniec świata!

 

#154 2013-12-19 10:04:28

soso

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Teraz Pilarski i Maciński kreują się na jedynych prawych.

 

#155 2013-12-19 11:41:47

j23

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 261

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Mieszkaniec Hulewicz – dawno u państwa nie byłem. Chciałem zasygnalizować problem promieniowania. Co to jest promieniowanie? Jestem chemikiem, wiem o co chodzi. Czy napromieniowanie dotyczy też urzędników w Zgierzu? Prawdopodobnie tak. Mózg to najważniejszy organ u człowieka.

z relacji z sesji Rady Miasta Zgierza w dniu 19 grudnia 2013 roku

http://gazetazgrzyt.pl/?p=4588

Offline

 

#156 2013-12-19 13:02:01

Adamwys

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Pilarski-tego nie wolno robić na koniec kadencji, byłbym ostrożny, nic się nie stanie jeśli nowa rada coś takiego wypracuje

Oczywiście, że nic się nie stanie. Przyjmie się kontrowersyjną uchwałę na początku kadencji. Przez cztery lata temat się rozmyje, ludzie zapomną, a ja wciąż będę na stołku i przy korycie.

Co innego gdyby przyjąć uchwałę przed końcem kadencji. Podejrzewam, że długo nie zobaczylibyśmy w urzędzie i na sesjach facjat takich właśnie osobników jak Pilarski, Gajdy, Maciński.


Ten facet nawet nie ukrywa jak bardzo ma w poważaniu sprawy miasta. Pilarski jako jeden z symboli upadku miasta powinien przywdziać worek pokutny i zamienić się miejscami ze zgierskim jeżem.

 

#157 2013-12-19 13:08:07

Lidor

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Pilarski jest w stanie sprawdzić tylko poziom wpływów gotówki na konto.
Ta czynność nie przerasta jego możliwości intelektualnych.
A wszystko do czego doszedł zawdzięcza PIS.

 

#158 2013-12-19 14:23:27

magi

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Świątczak - Chcę wiedzieć, czy w ramach oszczędności przewiduje pani obniżkę swoje pensji?

he, he, he. Ta pazerna na kasę baba chce oszczędzać ... ale na innych-zwalniając ich z pracy, a sama jakieś 200 000 zł rocznie przytula.

 

#159 2013-12-19 14:29:15

kano

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Radny Frach – Podpisuję się pod tym, co mówiła radna Świątczak. Ale nie mogę głosować przeciwko budżetowi

To przykład głupola, co to myśli, że jak mu dadzą lizaka, to należy być wdzięcznym.

 

#160 2013-12-19 15:22:21

białymiś

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Radny Frach jak przystało na wybitnie zorientowanego jest przeciw a nawet za.
Ale widocznie taki urok zgierskiej PO.

 

#161 2013-12-19 16:49:03

Pytia

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

O klasie radnych może świadczyć fakt, że wszystkie komisje RMZ były przeciwko zaproponowanemu budżetowi na 2014 r , a na sesji RMZ radni głosowali za. To istny cud! To można zawdzięczać cudownemu olśnieniu Sokoła i jego klubu, którzy wszystko zaczynają pojmować po ich zgrillowaniu przez panią prezydent.

 

#162 2013-12-19 17:00:52

Monika

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Za zmianą poglądów radnych mogło zaważyć ultimatum, że radni, którzy nie będą głosowali za budżetem nie otrzymają zaproszenia na balangę do ZR.

 

#163 2013-12-19 17:18:45

Adamwys

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Nieposłuszny i krnąbrny Sokół ma wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele do stracenia. Iwonka może się postarać aby na światło dzienne wyszły różne dziwne rzeczy...
Sokół pokorny i przytakujący może liczyć na względny spokój. Do wyborów zapewne.

Tak czy inaczej, potwierdza się to, o czym pisałem wcześniej. Oficjalnie to lojalny koalicjant Wieczorkowej, a za jej plecami zajadły wróg, który nie przebiera w słowach i wykorzysta każdą okazję aby wysadzić Wieczorek z prezydenckiego siodła. Ciekawe na ile ta strategia politycznego lawirowania mu wystarczy, zważywszy, że wszyscy o niej doskonale wiedzą...

Nie znajdzie się nikt, kto podpowiedziałby Sokołowi, że jego taktykę rozpracował już nawet tak wybitny zgierski myśliciel jak Wieczorkowa?




Zdecydowanie lepiej oceniam mechanizm działania Zaparta. Jak na prostego jegomościa przystało, jego taktyka jest nieco przejrzystsza. Chodzi po prostu o szczęście rodzinne.

To byłyby naprawdę smutne święta dla rodzin Zapartów i Wiaderkiewczów, gdyby okazało się, że córka Ola straciła posadę zastępcy naczelnika w UMZ z powodu jakiegoś głosowania nad budżetem...

 

#164 2013-12-20 08:12:04

kiwi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 531

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

wpłynęło pismo Mirosława Gajdy, który prosi o wygaszenie mandatu. Forfecki-składam wniosek, żebyśmy wygasili mandat już dzisiaj. Kupis-myślę,  że radny Gajda podjął męską decyzję, w styczniu Sesja jest już 16-go, to parę dni nie  wpłynie na decyzje pana Gajdy. Biuro rady przygotowuje uchwałę.

http://gazetazgrzyt.pl/?p=4588

Offline

 

#165 2013-12-20 08:30:28

kiwi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 531

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Krzykaczka na ulicach Zgierza!

Zgierz jest drugim miastem w Polsce, które posiada oficjalnego krzykacza miejskiego. Jest nim kobieta - aktorka i happenerka Justyna Zielińska. W czwartek po raz pierwszy wyruszyła na ulice, aby swym donośnym głosem obwieszczać mieszkańcom, co ciekawego w mieście się wydarzy.

- Mam trochę tremy, ale do odważnych świat należy - mówi ubrana w powłóczyste szaty i kwiecistą chustkę na głowie krzykaczka. Na swój pierwszy występ wybrała plac Kilińskiego, czyli samo centrum Zgierza. - Witam państwa i serdecznie zapraszam na plener rzeźbiarski w parku miejskim - te słowa sprawiły, że czekający na autobus ludzie jak jeden mąż wlepili oczy w dziwną, rozwrzeszczaną postać.

- Będą też tańce i atrakcje dla dzieci, spotkajmy się w ten weekend nad stawem - wrzeszczy Justyna.

Express Ilustrowany z dnia 29 maja 2009 roku

Tyle obecnej radnej Justynie Zielińskiej zaoferował Jerzy Sokół.
Iwona Wieczorek przebiła Sokoła perzydzielając radnej mieszkanie z miejskiego zasobu przy. ul. Łódzkiej.

Offline

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl