Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#181 2014-01-02 20:07:22

białymiś

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Z wznowionego wydawnictwa Prawa i Sprawiedliwości Pisma Zgierskiego dowiedzieliśmy się, że radny Michał Pilarski potrafi czytać.
Wypowiada się jako znawca "literatury".
Szkoda, że tych talentów nie ujawniał przy lekturze projektów uchwał RMZ, tylko do pomocy "zatrudnił" działacza koalicyjnego SLD Jerzego Nastalczyka.

 

#182 2014-01-03 07:31:33

fan

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Pisemko PiS-u służy promocji "kanciastych" radnych, takich jak Pilarski oraz przyszłych Linkowski. Hipokryzja tych osobników ze znaczkiem Pis sięga zenitu. Dzisiaj znaleźli w sobie wrażliwość na niedolę społeczną i próbują populistycznie zaistnieć projektem "Rodzina plus". A wszystko to ma za zadanie odwrócić uwagę od istoty problemu. Gdzie byli ci obrońcy "biednych" przez poprzednie trzy lata tej kadencji-obudzili się raptem, bo wybory, zapasem. Wyścig do koryta rozpoczęty!

 

#183 2014-01-03 07:41:38

rudylis

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Najgorsze dla poniektórych będzie rozczarowanie, że zakończą wyścig do koryta tylko na starcie.
W najbliższych wyborach do rady miasta już nie pomoże znaczek PiS czy PO.

 

#184 2014-01-03 07:52:10

Rolex

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

W tym pisemku Pilarski i Gajda chcą dowieść, że są ludźmi kulturalnymi, tylko że nikt oprócz nich tak nie myśli.
Dowiadujemy się również, że PiS chce odwołać starostę zgierskiego, gdyż zarabia ponad 12 tys. zł, tyle co prezydent 750-tysiecznej Łodzi. Szkoda, że ci "wybitni" intelektualiści zapomnieli, iż I.Wieczorek prezydent 56-tysiącznego Zgierza zarabia podobnie, zaś po dodaniu wynagrodzeń za zasiadanie w Radach Nadzorczych - zarabia więcej niż premier i prezydent Polski.

 

#185 2014-01-03 08:41:27

kicia

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Dziwnym trafem redaktorki Raduś Radziecki i Michaś Pulpecik nic w tym pisemku nie napisali o inwestycji rodzinnej posła. Przecież to nowe miejsca pracy (dla tych z PUP w ramach refundacji) i CIT i PIT itd. Nawet nie zająknęli się jak to oni dbają o roz(bój)wój Zgierza. Michaś Pulpecik nie drze szat i nie leży na drodze z megafonem w ustach krzycząc złodzieje, złodzieje. Amnezja czy jak? A może pomroczność jasna?

 

#186 2014-01-03 08:52:37

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Nawt nie wiem czy sa radni zgierscy :((Mało o nich słysze i nie widze żeby cos zrobili dla Zgierza . Jedyna radna która dba o mieszkanców Zgierza i jest najbardziej aktywna to pani Beata z PO .Inni radni uaktywniaja sie przed wyborami to jest dla nich rutynowe dostac sie do koryta brac pieniadze i nic nie robic aaaaaaaaaaaaaa obiecuja co nie miara . Radni u mnie maja zero Pani Beata 10.

Offline

 

#187 2014-01-03 09:12:28

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Jejku jestem tutaj od niedawna zaczełam czytać te posty Wasze jejkuuuuuuuuuuu to ja jestem zupełnie nie swiadomo kto jest w tej radzie MZ . Dlaczego nie ma takich wiadomosci w telewizji lokalnej ? dlaczego pan Niedziela nie nagrywa ich posiedzeń ? Ja nawt nie znam wszyskich radnych , kto to jest Pulpecik ?/? Z wszych postów stwierdzam ze Ci wszyscy radni to BAGNO .Interesy prywatne ten załatwił prace córce tamten kuzynowi boziiiiiiiiiiii inny babci to dlatego sie tak pchaja jako radni pieniadze , pieniadze a miasto i problemy mieszkanców ich nie obchodzą .

Offline

 

#188 2014-01-03 09:39:50

kano

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Japonka, z tego co napisałaś wynika raczej, że ty jesteś Koreanka z odciętej od świata Korei Północnej.

 

#189 2014-01-03 10:18:27

fan

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Do Japonki -  może warto zainteresować się kto komu coś załatwił lub sobie np. ciepłą posadkę na koszt np. Japonki i innych "Japończyków". Wiedza o takich układach może przydać się i to w tym roku. Wszak wybory.

 

#190 2014-01-03 13:40:11

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

kano :)) uswiadomiłes mi kim jetem :(( ale dla mnie nie pojęte zeby az tak wykorzystywać zaufanie swoich wyborców i za moje podatki ? wrrrrrrrrrrrrrr.

Offline

 

#191 2014-01-03 13:44:44

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Fan :)) słyszałam wypowiedz Radnego Zaparta w telewizji centrum i zastanawiałam sie dlaczego Pan Zapart tak delikatnie  tłumaczył Pania prezydent na temat wydatków i zadłuzenia Zgierza teraz juz wiem !!!!!!! On u mnie juz stracił mandat !!!Tak wiem , juz jestem uswiadomiona na kogo pojde głosowac tylko zastanawiam sie kto to jest Pulpetm hmmmmmmmmmmmmm.

Offline

 

#192 2014-01-03 14:05:21

Adamwys

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Córka Zaparta niejaka Aleksandra Wiaderkiewicz pracuje w urzędzie na stanowisku wicenaczelnika.
Zapart zatem zrobi wszystko i powie każde głupstwo aby latorośl nie wylądowała na zielonej trawce... Nie wiem jak ten pseudoradny może spoglądać w lustro bez cienia zażenowania.

Pochodzenie i rodzinne powiązania są znane. A jakie jest wykształcenie (czy kierunkowe?) i osiągnięcia tej niewiasty? Na początku swej "wybitnej kariery" w Urzędzie ta pani przynajmniej udawała skromność. Obecnie coraz gorzej jej to wychodzi. Tatuś widocznie służy za parasol ochronny przed Wieczorkową (nazywaną przez radnych koalicji w kuluarowych rozmowach Paździochową lub brzydką siostrą Kopciuszka).

Droga Japonko, bardzo się cieszę, że spadło Ci bielmo z oczu. Podobnie jak Ty myślałaś, myśli obecnie jeszcze część zgierzan (przeważnie starszych, nie mających dostępu do mediów elektronicznych, co umiejętnie wykorzystuje Wieczorkowa organizując np. sylwestrowe atrakcje w osobie Rosiewicza czy spotkania w ramach muzycznych soiree dla seniorów). Jakiś procent tych ludzi wciąż nie dostrzega zagrożenia, jakie niesie ze sobą aktywność Iwony Wieczorek i wspierającej jej koalicji (PSL, SLD, Klub Sokoła, nieporadna radna Zielińska i w końcu PIS).


Każdy kolejny miesiąc Iwony Wieczorek na stanowisku gospodarza miasta to nieodwracalnie zmarnowany czas dla Zgierza!

 

#193 2014-01-03 20:01:02

rudylis

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Adamie twierdzisz, że radna Zielińska jest nieporadna.
Nic bardziej mylnego, wszak mieszkanie z puli zasobów komunalnych otrzymała

 

#194 2014-01-09 08:45:29

jo

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Zielińska- chcę zapytać czy przewidywane są dyskusje o restrukturyzacji jednostek kultury. Proszę o taką dyskusję.

Zgrzyt - relacja z Komisji Oświaty 8 stycznia 2014 r.
Radna Zielińska nie wie. Radna Zielińska grzecznie prosi. Czy radna Zielińska wie po co tam jest?

 

#195 2014-01-09 10:52:24

Vincenty

Gość

Re: Oceń zgierskich radnych 2010-2014.

Radna Zielińska tylko wtedy jak Sokół mianował ją "krzykaczem miejskim" wyrażała się głośniej.
Od momentu zostania radną siedzi cichutko bo może stracić "załatwiony dach nad głową".
Jedynie z funkcji krzykacza wywiązywała się "jako tako", ale wtedy wszystko było proste dostała napisany tekst i to wystarczyło.
Obecnie jako radna musiałaby coś powiedzieć sama od siebie, a to najwyraźniej przerasta jej możliwości....

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl