Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#181 2015-11-29 18:31:50

Zięba

Gość

Re: zgierskie media

To znaczy kogo wspierają PO czy Pis , a może jednych i drugich? Skoro budzą tyle kontrowersji to może jednak prawdę piszą i nie wcale nie oni mają skrzywioną optykę, tylko jaśnie szanownie chejtująco-komentujący, których tu w bród? Przepraszam, że jestem napastliwa, ale tyje jadu co na tym forum to nie widziałam od czasu czytania komentarzy pod wyborczą. Tak czy siak na pewno to sprawdzę. W każdym razie dziękuję za opinię.

#182 2015-12-02 05:42:15

cocos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-11-21
Posty: 20

Re: zgierskie media

Najlepiej wykupić  cały  nakład wtedy inni nie będę musieli  czytać. durnot.

Offline

#183 2015-12-02 12:06:14

Zięba

Gość

Re: zgierskie media

cocos napisał:

Najlepiej wykupić  cały  nakład wtedy inni nie będę musieli  czytać. durnot.

Aż tak daleko bym nie poszła. Ale z całą pewnością mogę napisać że piszą zdecydowanie mądrzej, niż spora część tutaj się udzielających. Bo przynajmniej piszą rzeczowo i z jakimś sensem. Może nie ze specjalnym polotem, bo tego jakoś nie wyczułam, ale z senem. Prenumeraty jednak nie planuję.

#184 2015-12-02 12:26:32

Kozak Mariusz

Gość

Re: zgierskie media

Dziewczyno daj Dziadkom i Babciom spokoj bo sie za.ssapiom.

#185 2015-12-02 12:31:11

Zięba

Gość

Re: zgierskie media

No tak. Powinni o palmiarni napisac :D hahaha :D

#186 2015-12-08 15:47:56

Alex

Gość

Re: zgierskie media

Kiedyś Panorama Zgierska posiadała 32 strony, a obecnie ma 24 strony. Niemniej cena jej pozostała na niezmienionym poziomie. Podobnie pozostają w tej gazecie błędy i nieścisłości, co jest znakiem rozpoznawczym ich roztargnionego redaktora naczelnego.
W ostatnim numerze tej gazety podano, że w konkursie na Zgierzanina 2015 roku, dwie osoby są na 2-gim miejscu, choć dzieli ich ponad 1200 głosów. Również przyłączam się do wypowiedzi wielu forumowiczów, którzy twierdzą, że Zgierzaninem Roku powinien być ...zgierzanin, tak samo jak Polakiem Roku powinien być Polak.
Obecnie w tym zgierskim konkursie prowadzi szefowa PUP, która nie mieszka w Zgierzu. Tego zupełnie nie rozumiem, tym bardziej, że nie ma ona wymiernych sukcesów w swojej pracy na rzecz naszego miasta, a takim mogłoby być doprowadzenie w Zgierzu do zlikwidowania bezrobocia - a nie plasowaniu się naszego miasta w czołówce miast o najwyższym wskaźniku bezrobocia. W jednym ta pani jest skuteczna, a mianowicie w namawianiu jej pracowników, aby głosowali na nią.

#187 2015-12-09 07:29:46

hilary

Gość

Re: zgierskie media

CZy przypadkiem pracownicy nie wysyłają sms-ów ze służbowych telefonów lub ze służbowych komputerow głosują na p. dyrektor za społeczne pieniądze. Starosta powinien sprawdzić bilingi. Może być ciekawie!

#188 2015-12-09 17:41:18

XXX

Gość

Re: zgierskie media

Obecny Starosta może tylko ewentualnie zapytać o zgodę czy może cokolwiek zrobić.

#189 2015-12-10 16:49:59

Zięba

Gość

Re: zgierskie media

Alex napisał:

Kiedyś Panorama Zgierska posiadała 32 strony, a obecnie ma 24 strony. Niemniej cena jej pozostała na niezmienionym poziomie. Podobnie pozostają w tej gazecie błędy i nieścisłości, co jest znakiem rozpoznawczym ich roztargnionego redaktora naczelnego.
W ostatnim numerze tej gazety podano, że w konkursie na Zgierzanina 2015 roku, dwie osoby są na 2-gim miejscu, choć dzieli ich ponad 1200 głosów. Również przyłączam się do wypowiedzi wielu forumowiczów, którzy twierdzą, że Zgierzaninem Roku powinien być ...zgierzanin, tak samo jak Polakiem Roku powinien być Polak.
Obecnie w tym zgierskim konkursie prowadzi szefowa PUP, która nie mieszka w Zgierzu. Tego zupełnie nie rozumiem, tym bardziej, że nie ma ona wymiernych sukcesów w swojej pracy na rzecz naszego miasta, a takim mogłoby być doprowadzenie w Zgierzu do zlikwidowania bezrobocia - a nie plasowaniu się naszego miasta w czołówce miast o najwyższym wskaźniku bezrobocia. W jednym ta pani jest skuteczna, a mianowicie w namawianiu jej pracowników, aby głosowali na nią.

Może cdali dwa drugie miejsca bo się ciągle zmieniają. A może coś im się powaliło. Tak czy siak, wszystko to jakieś dziwne. Jak jaśnie szanowny Pan Prezydent, był na pierwszym miejscu, to mu wszyscy wytykali, że nie jest ze Zgierza. No nie jest, formalnie ale ma tu chyba meldunek. Jak dyrektorka PUPU trafiła na pierwszą pozycję, to zaczęto jej wyciągać z początku, że nikt jej nie zna. Ale najlepsze, że jak Artur Świestek pojawił się na pierwszym miejscu, t zaczęli mu zarzucać, że kupował głosy. Jak to usłyszałam to się mało nie popłakałam z radości :D Bo wychodzi na to, że kto by pierwszy nie był to i tak pod buty naszej gawiedzi trafi :D
Jak dla mnie powinni skończyć ten plebiscyt i raczej go nie powtarzać. Plebiscyty z  natury są durne i rzadko kiedy odzwierciedlają to co dzieje się na prawdę. Co do PUP-u i pani dyrektor, to może sama Panorama powinna to sprawdzić? Może trzeba im przypomnieć o obywatelskiej postawie :D

#190 2015-12-10 17:12:34

QQQ

Gość

Re: zgierskie media

Czemu Prezydenta Staniszewskiego zgierskie media nominowały do Zgierzanina Roku 2015, skoro on nie jest rodowitym zgierzaninem, a zameldował się w Zgierzu tylko na potrzeby wyborów na Prezydenta Zgierza?

#191 2015-12-10 17:23:42

aaaa

Gość

Re: zgierskie media

Bo go lubiom.

#192 2015-12-10 17:28:46

Zięba

Gość

Re: zgierskie media

"srubią" jak coś piszesz to tłumacz o co Ci chodzi i naucz się polskiego człowieku bo lubiom słabo wygląda.

Swoją drogą na pewno radośnie wyglądałoby gdyby odrzucili kandydaturę samego Pana prezydenta :D

#193 2015-12-10 17:33:27

Zięba

Gość

Re: zgierskie media

Poza tym to debilizm, gdyby ktoś go powołał. Chodzi nawet o durną przyzwoitość. Jeżeli się komuś facio nie podoba, to przecież nie musi na niego głosować. Ja dla przykładu nie głosuję na nikogo :D ...
o sorry skłamałam... zagłosowałam. Na Mirkę, bo ją bardzo lubię.

#194 2015-12-11 15:08:49

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: zgierskie media

A jak zdrowie Pana Prezydenta Bączaka ? Bidula podobno chciał pojeżdzić na łyżwach na lodowisku (  Osiedlle 650-lecia ). I tak niefortunnie upadł , ze został odwieziony do szpitala ( wstrząs mózgu i głowa rozbita ) . Komentarz w radio był taki : prezydent Zgierza musiał rozbić głowę , żeby teraz dla bezpieczeństwa jazdy na lodowisku, wszedł nakaz  " jazdy w kasku"

Offline

#195 2015-12-11 16:42:52

Zocha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-12-08
Posty: 12

Re: zgierskie media

Jeśli się nie potrafi jeździć na łyżwach, to należy siedzieć na trybunach.
Skoro Baczak się poślizgnął, to wprowadzają kaski.
Ja się przewróciłam na nierówności chodnika i nikt się nawet nie spytał jak się czuję

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl