Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#151 2015-11-20 12:49:24

tadzio

Gość

Re: zgierskie media

Na ulicy Długiej pozostał tylko co drugi lub trzeci kosz na śmieci,po pozostałych tylko odłamki słupków,zadzwoniłem do naczelnego Panoramy,olał ten temat,pewno Prezydent ważniejszy.Pozdrawiam.

#152 2015-11-21 07:15:27

helmut

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 28

Re: zgierskie media

W dziedzinie mediów w mieście zawsze coś nowego.
Po likwidacji ITZ była chwilowa pustka medialna, którą z powodzeniem wypełniały Express Ilustrowany i Dziennik Łódzki.
Licząc na wypełnienie luki po ITZ powołano Panoramę Zgierską, która zapowiadała podbój rynku informacyjnego.
Teraz po okresie braku miejskiego publikatora władze miasta zdecydowały się sypnąć groszem na wydawnictwo Miejskiego Ośrodka Kultury pod nazwą Moja Przestrzeń Zgierz.
W listopadzie mamy już jego 2  bezpłatny numer w nakładzie 3000 egzemplarzy.
W przeciwieństwie do ITZ brak jest w nim nachalnej propagandy, jest natomiast wiele informacji z dziedziny kultury.
Oby tak dalej.....

Offline

#153 2015-11-21 07:27:52

kitkat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-11-21
Posty: 53

Re: zgierskie media

Tadzio masz rację, że dla Panoramy nie są ważne sprawy miasta i dlatego o nich nie piszą.
Nie wiem czy nie potrafią nic sensownego napisać, czy zgodnie z ustaleniami nie zamierzają poruszać pewnych tematów?

Offline

#154 2015-11-21 08:50:41

helmut

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 28

Re: zgierskie media

Listopadowy numer Zgierz - moja przestrzeń w wersji elektronicznej

https://onedrive.live.com/view.aspx?res … Ef7Q0kPEZA

Offline

#155 2015-11-21 16:40:10

Monika

Gość

Re: zgierskie media

W powyższym miesięczniku prezydent Staniszewski udzielił wywiadu z okazji rocznicy jego prezydentury, gdzie bardzo chwali się swoimi osiągnięciami i jednocześnie stwierdza, że nie jest w stanie nadrobić straconego czasu. Zapewne miał on na myśli ten czas, kiedy sam był wiceprezydentem Zgierza, zaś PiS sprawował władzę w mieście. Tak więc chwaląc się prezydent niechcący przyznał się do winy.

#156 2015-11-21 17:25:48

joker

Gość

Re: zgierskie media

Monika napisał:

W powyższym miesięczniku prezydent Staniszewski udzielił wywiadu z okazji rocznicy jego prezydentury, gdzie bardzo chwali się swoimi osiągnięciami i jednocześnie stwierdza, że nie jest w stanie nadrobić straconego czasu. Zapewne miał on na myśli ten czas, kiedy sam był wiceprezydentem Zgierza, zaś PiS sprawował władzę w mieście. Tak więc chwaląc się prezydent niechcący przyznał się do winy.

Moniko nic dodać nic ująć. Gdzie przez ostatnie 2,5 roku prezydentury był Staniszewski jako wiceprezydent ? No cóż każdą chwilę prawie codziennie spędzał w "kwaterze głównej " w Wod - Kan wsłuchując się w dyspozycje wydawane przez naczelnego wodza Radzia G.  Knowania i spiski z Gajdą i Bączakiem pochłaniały mu cały czas pracy za który pobierał niemałe wynagrodzenie. A no i jeszcze objadanie się w Mc Donalds w godzinach pracy. I to akurat nie zmieniło się do dziś. Jak ktoś pragnie zobaczyć czołową trójkę miasta Zgierza - Staniszewski, Bączak, Chocholski - zapraszamy do Mc Donalds w godzinach zazwyczaj dopołudniowych.  To nie ma się co dziwić , że ma chłopak zaległości !!!

#157 2015-11-21 17:56:16

vedel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-11-21
Posty: 3

Re: zgierskie media

Może pracownicy  McDonalds widząc ekipę z magistratu dosypują coś do żarciu po czym rosną brody?
To Bodzio B. już nie zajada golonki popijanej piwkiem?

Offline

#158 2015-11-21 18:57:49

cyklon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-11-14
Posty: 27

Re: zgierskie media

Staniszewski przedstawiając sukcesy zapomniał o WC za prawie 100 tysięcy złotych.

http://toaletybudotechnika.com.pl/nowoc … w-zgierzu/

Offline

#159 2015-11-22 17:17:15

Monika

Gość

Re: zgierskie media

Prezydent Staniszewski zapomniał też pochwalić się kupowaniem samochodu dla siebie za 100 tys. zł.

#160 2015-11-22 17:39:58

QQQ

Gość

Re: zgierskie media

Co tam stówa w lewo czy prawo. Gawiedź cieszy się z kilku stów na Budżet Obywatelski. To jest dopiero początek „Cyrku Staniszewskiego” maska powoli opada, a może już opadła. Zostały 3 lata nadymanej wydmuszki. W jednym ma rację ten mydłek z pod tuszyńskiej  wsi czasu po nim - nie da się nadrobić!

#161 2015-11-22 18:38:06

Monika

Gość

Re: zgierskie media

Otóż mamy następną medialną akcję promocyjną prezydenta Staniszewskiego: jak donosi dzisiejszy EI, prezydent Zgierza wraz z dyr. Szpitala Wojewódzkiego będzie obdarowywał każde narodzone dziecko ręcznikiem i książeczką o jeżu ze Zgierza. To jest bardzo "duże" wsparcie dla rodzin dziecka, przecież 10 zł piechotą nie chodzi. Jednak w związku z tą akcją - prezydent musiał będzie przenieść swój gabinet do tutejszego szpitala. Dziwię się także tym książeczką wręczanym dzieciom. Przecież z tego co wiadomo, to niemowlaki na ogół nie potrafią czytać.

#162 2015-11-23 10:59:52

doser

Gość

Re: zgierskie media

Kingkong napisał:

Wybór Zgierzanina 2015 wlisuje się w beznadziejne poczynania Panoramy.
Mam nadzieję, że uhonorowanie budowniczego myjni samochodów lub mieszkańca podtuszyńskiej wsi będą ostatnim aktem działalności  tego żałosnego pisemka.
Łez z powodu braku popisów literackich zatrudnionych w Panoramie nie będę wylewał.

wszystko zależy od tego, kto stoi za plecami pisemka, chyba Platforma Obywatelska... bo i nazwa podobna

#163 2015-11-23 12:31:03

tadzio

Gość

Re: zgierskie media

Monika napisał:

Otóż mamy następną medialną akcję promocyjną prezydenta Staniszewskiego: jak donosi dzisiejszy EI, prezydent Zgierza wraz z dyr. Szpitala Wojewódzkiego będzie obdarowywał każde narodzone dziecko ręcznikiem i książeczką o jeżu ze Zgierza. To jest bardzo "duże" wsparcie dla rodzin dziecka, przecież 10 zł piechotą nie chodzi. Jednak w związku z tą akcją - prezydent musiał będzie przenieść swój gabinet do tutejszego szpitala. Dziwię się także tym książeczką wręczanym dzieciom. Przecież z tego co wiadomo, to niemowlaki na ogół nie potrafią czytać.

Czego się czepiacie-jaki PREzydent taki PREzent.

#164 2015-11-23 16:12:07

muchomor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 71

Re: zgierskie media

Tak jest z obietnicami PiS, dużo mówią nic nie robią.
Ale ręczniczek i książeczka, to jest coś.
Pisiory mogły wprowadzić opłatę za poród w zgierskim szpitalu a jeszcze tego nie zrobiły.

Offline

#165 2015-11-24 09:34:36

Monika

Gość

Re: zgierskie media

Jeszcze słówko w sprawie ręczników i książeczek przekazywanych przez prezydenta dla narodzonego dziecka. Otóż ja chcę się udać do prezydenta Staniszewskiego, aby również mnie wręczył ręcznik - gdyż od momentu jego rządów w Zgierzu i obecnie także PiS-u w kraju - ja się czuję, jakbym była nowo narodzona...

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl