Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#286 2016-09-07 14:32:41

joker

Gość

Re: zgierskie media

kurier-zgierski napisał:

Będziemy się starali w pisać o problemach.
Jednak mamy przekonanie, że nie o wszystkich sprawach, o których powinni być poinformowani PT Czytelnicy wiemy dlatego czekamy na podpowiedzi i propozycje tematów.
Mamy nadzieję, że radni Koalicji Obywatelskiej, którzy na bieżąco obserwują dokonania władz przedstawią ocenę prezydentury Staniszewskiego.

Myślę , że o wielu sprawach nie wiecie i o wielu sprawach nie wie opinia publiczna. Radni Koalicji Obywatelskiej na dzień dzisiejszy znajdują się na marginesie polityki skrzętnie tłumieni przez samego Staniszewskiego, PRM i resztę Tercetu Egzotycznego, który to tej maleńkiej opozycji robi nieustanny czarny PR !!!

#287 2016-09-07 16:44:46

Zbyszek

Gość

Re: zgierskie media

Trzymałem kciuki za kurier, ale po tekście "dobra zmiana" na fejsie czuję szczere rozczarowanie. Lanie wody, pisanie o wszystkim i o niczym, 400 słów i absolutnie żadnych konkretów... Redaktor niestety bez jaj żeby napisać wprost co myśli i żeby podpisać się pod tekstem własnym nazwiskiem. W ten sposób kurier dąży donikąd, nie przekona nikogo do swoich racji, a zwłaszcza zwolenników władz...

#288 2016-09-07 17:36:51

joker

Gość

Re: zgierskie media

Zgadzam się z postem powyżej. Tylko radykalne działania mogą przynieść pożądany efekt.

#289 2016-09-08 10:09:34

Momo

Gość

Re: zgierskie media

Zbyszek napisał:

Trzymałem kciuki za kurier, ale po tekście "dobra zmiana" na fejsie czuję szczere rozczarowanie. Lanie wody, pisanie o wszystkim i o niczym, 400 słów i absolutnie żadnych konkretów... Redaktor niestety bez jaj żeby napisać wprost co myśli i żeby podpisać się pod tekstem własnym nazwiskiem. W ten sposób kurier dąży donikąd, nie przekona nikogo do swoich racji, a zwłaszcza zwolenników władz...

No właśnie :/. Ciekaw jestem reszty, bo na razie nie widziałem. Jeżeli więcej trafi się takich felietonów, to znaczy, że mamy kolejną wydmuszkę zamiast pełnokrwistej gazety. Jak już pisałem - jak się mylę, to odszczekam.

#290 2016-09-08 18:39:37

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: zgierskie media

Mimo przeczytałem 1 numer Kuriera Zgierskiego i jesli utrzymają poziom, to trenuj szczekanie.

Offline

#291 2016-09-08 19:25:43

wiarygodny

Gość

Re: zgierskie media

Do mnie też trafił  " Kurier zgierski " ! . Mam prawo do oceny , dobrze się stało , że jest ta gazeta :  zarówno dla nas dla mieszkańców bo wiemy co się dzieje w mieście | mam nadzieję ,że będzie  więcej stron | , ale także  dla oceny rządzących bo  w Zgierzu  media istniejące od krytyki  tej władzy są z daleka- a szkoda . Tak więc do twórców tej  gazety mówię  " tak trzymać " !.

#292 2016-09-09 08:18:06

Robert

Gość

Re: zgierskie media

piskacz napisał:

Mimo przeczytałem 1 numer Kuriera Zgierskiego i jesli utrzymają poziom, to trenuj szczekanie.

Czy jest wersja elektroniczna do pobrania online?

#293 2016-09-09 08:18:09

Robert

Gość

Re: zgierskie media

piskacz napisał:

Mimo przeczytałem 1 numer Kuriera Zgierskiego i jesli utrzymają poziom, to trenuj szczekanie.

Czy jest wersja elektroniczna do pobrania online?

#294 2016-09-09 11:49:27

kurier-zgierski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-03
Posty: 127

Re: zgierskie media

Teksty zamieszczone w Kurierze Zgierskim są dostępne na stronie:

https://www.facebook.com/kurierzgierski/

Offline

#295 2016-09-10 14:54:44

Momo

Gość

Re: zgierskie media

piskacz napisał:

Mimo przeczytałem 1 numer Kuriera Zgierskiego i jesli utrzymają poziom, to trenuj szczekanie.

Jeżeli już - to Momo, szanowny Panie. Nie wiem, czy to celowa złośliwość, dysleksja, czy problemy z czytaniem :D Co do gazety, a raczej 4-stronicowej wkładki - czytałem i nie zamierzam szczekać. Ale nie osądzam jeszcze. Czekam na kolejny numer. Takie medium jest potrzebne.

#296 2016-09-10 16:07:03

Momo

Gość

Re: zgierskie media

Pragnę jeszcze dodać, że krytyką tego co znalazłem na łamach bym nie nazwał. Na razie to krytykanctwo, bez konkretów. Ale liczę, że będzie lepiej

#297 2016-09-11 13:14:54

Ania

Gość

Re: zgierskie media

Kurier Zgierski - to nie gazeta, tylko broszura. Widziałam, próbowałam czytać, ale się nie dało. Polecam zakończyć po pierwszym numerze, bo nic tam nie ma. Jedyną sensowną informacją, która trzyma się rzeczywistości są dziury na Gołębiej. Reszta to jakieś majaki. Bez ładu i składu. Jak tak ma wyglądać opozycyjne pismo, to "dobrą zmianę" będziemy tu mieć przez kolejną dekadę.

#298 2016-09-11 15:20:11

joker

Gość

Re: zgierskie media

Ania napisał:

Kurier Zgierski - to nie gazeta, tylko broszura. Widziałam, próbowałam czytać, ale się nie dało. Polecam zakończyć po pierwszym numerze, bo nic tam nie ma. Jedyną sensowną informacją, która trzyma się rzeczywistości są dziury na Gołębiej. Reszta to jakieś majaki. Bez ładu i składu. Jak tak ma wyglądać opozycyjne pismo, to "dobrą zmianę" będziemy tu mieć przez kolejną dekadę.

W zasadzie to zgadzam się z tym co napisała Ania bo faktycznie Kurier to broszura. Należy wziąć tylko pod uwagę , że broszura ta wydawana jest za prywatne pieniądze ludzi skupionych przy tej gazecie , a nie jak to jest w przypadku propagandowego pisma UMZ za pieniądze publiczne bo Staniszewski nie oszczędza jak widać na PR. Powiem więcej , zdecydowanie bije na głowę Wieczorkową w tym zakresie i wszystkich poprzedników . Nie liczy się z nikim i z niczym!!! Faktem jest , że artykuły w Kurierze , przynajmniej w tym pierwszym numerze to nieporozumienie. Gdzie fakty , gdzie nazwiska , gdzie lista aparatczyków PIS , którzy oblegają UMZ, spółki i jednostki podległe ???? Gdzie wskazanie z imienia i nazwiska co otrzymali radni z klubu Staniszewskiego za bycie "maszynką do głosowania " ! Wszystkie te informacje nie są tajne. Mieszkańcy to wiedzą i mówią o tym . Wystarczy to zebrać i upublicznić. Miejmy nadzieję , że ten pierwszy numer to przysłowiowe "koty za płoty". Czekamy więc na ciąg dalszy. Jeżeli jednak formuła tego opozycyjnego pisemka pozostanie taka jak numer pierwszy to faktycznie istnieje duże prawdopodobieństwo graniczące wręcz z pewnością , że "dobrą zmianę " będziemy mieli jak napisała Ania przez kolejną dekadę !

#299 2016-09-20 12:42:14

Damian Nowak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-20
Posty: 6

Re: zgierskie media

Pierwszy, mam nadzieję nie ostatni numer Kuriera Zgierskiego, przeczytałem i jestem rozczarowany.
Może skromna objętość nie pozwoliła na więcej konkretnych tekstów, piętnujących to co się dzieje w mieście.
Jesli ta gazetka ma być przeciwwagą, do nachalnej propagandy ze strony rządzących miastem, to wypadła blado.

Offline

#300 2016-09-20 15:38:05

tadzio

Gość

Re: zgierskie media

Jeden plus-nie ma tyle błędów co w Panoramie Zgierskiej.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl