Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#271 2016-09-03 15:48:02

aurora

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-06-23
Posty: 26

Re: zgierskie media

Deklaracja Wydawcy Kuriera Zgierskiego

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/362_1472966362.jpg

Offline

#272 2016-09-03 15:49:05

czytelnik

Gość

Re: zgierskie media

Gdzie można znaleźć Kurier?

#273 2016-09-03 16:40:17

kurier-zgierski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-03
Posty: 127

Re: zgierskie media

Strona internetowa Kuriera Zgierskiego

https://www.facebook.com/kurierzgierski/?fref=ts

Offline

#274 2016-09-04 11:52:12

abc

Gość

Re: zgierskie media

Po ostatnim wydaniu Wydarzeń w TV Centrum można śmiało stwierdzić, że zgierska telewizja będzie tubą propagandową Prezydenta Staniszewskiego aż do kolejnych wyborów.

#275 2016-09-04 13:57:54

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: zgierskie media

joker napisał:

Krzysiek Skowroński napisał:

Jak oceniacie wywiad Adamskiego ze Staniszewskim oraz fakt, że Miasto będzie współfinansować Telewizję Centrum?

Jeśli miasto będzie współfinansować Telewizję Centrum nie oznacza to nic innego jak to , że TV Centrum stanie się wielką tubą propagandową PIS i Staniszewskiego !!!! Wybory zbliżają się wielkimi krokami to czas najwyższy zawładnąć wszystkie media ! Taki jest tok rozumowania PIS i chłopca w krótkich spodenkach !!!

Jakiś czas temu na swoim profilu fejsbukowym śmiałem się, ze gdy Krzysztof Skowroński zastąpi Kurskiego, to otworzy TVP Zgierz, no i niestety mnie wyprzedzili w tym ;-)
Krzysztof Skowroński- prawicowy dziennikarz, teraz bodajże pracuje w jakimś niszowym radyjku.

Offline

#276 2016-09-04 13:58:59

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: zgierskie media

Czy ten kurier będzie na zasadzie "Ale Zgierz"?

Offline

#277 2016-09-04 17:55:56

kurier-zgierski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-03
Posty: 127

Re: zgierskie media

Panie Krzysztofie Kurier Zgierski z założenia ma być pismem informującym o problemach mieszkańców.
Nie będzie w nim tak jak miało miejsce w AleZgierz kupczenie powierzchnią do zadrukowania.

Offline

#278 2016-09-04 18:57:56

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: zgierskie media

kurier-zgierski napisał:

Panie Krzysztofie Kurier Zgierski z założenia ma być pismem informującym o problemach mieszkańców.
Nie będzie w nim tak jak miało miejsce w AleZgierz kupczenie powierzchnią do zadrukowania.

Cieszy mnie to ;) trzymam kciuki!

Offline

#279 2016-09-04 22:04:28

tadzio

Gość

Re: zgierskie media

Mam nadzieję,że będzie to gazeta faktycznie zgierska,skończy się odwiedzanie mieszkań ,znikną zbędne krzyżówki a w zamian  zobaczymy nieoświetlone ulice,samochody parkujące "na wariata",porozjeżdżane trawniki i chodniki,odrapane i pomazane elewacje,ruiny budynków,problem toalety na Placu Kilińskiego.Tych wymagań nie spełniają "Panorama Zgierska"i "Bliżej Cienie".

#280 2016-09-07 08:04:35

FBI

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-04-10
Posty: 100

Re: zgierskie media

Dobrze, że się pojawił Kurier Zgierski.
Mam nadzieję, że zgodnie z zapowiedziami będzie patrzył rządzącym na ręce, zwłaszcza że Telewizja Centrum przymierza się do roli tuby propagandowej Staniszewskiego i jego dokonań.
Większość działań osobnika ze Szczukwina ma charakter tylko medialny, brak natomiast zauważalnych efektów w wyglądzie miasta czy zapowiadanych inwestycji.

Offline

#281 2016-09-07 10:06:48

Robert

Gość

Re: zgierskie media

@ Kurier: powodzenia! Trzymam kciuki. Wpisy do tej pory bardzo ciekawe i merytoryczne, co jest ewenementem na tym forum.

@ FBI: proponuję podnieść poziom dyskusji i wystrzegać się określeń typu "osobnik ze Szczukwina" (aktualny prezydent jest zdecydowanie nie z mojej bajki). Takie słownictwo nie sprzyja merytorycznej dyskusji o (nie-)dokonaniach urzędników.

#282 2016-09-07 11:23:56

Adela

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-22
Posty: 100

Re: zgierskie media

Może FBI troche się zagalopował z określeniem Staniszewskiego jednak w tym, co napisał jest prawda, że prezydent zamieszkiwał i zamieszkuje w Szczukwinie pod Tuszynem.
Żadne deklaracje o zamieszkiwaniu w Zgierzu tego faktu nie zmienią.
Skoro prezydent Staniszewski okłamał wyborców w sprawie swego zamieszkania oraz tego, ze jest prawnikiem, to określenie osobnik może jest zbyt łagodne?
Bardziej odpowiednie by było KŁAMCA.

Offline

#283 2016-09-07 12:14:50

Momo

Gość

Re: zgierskie media

Pan Tadzio znowu odklejony od rzeczywistości :D
Te dwa "brukowce"- "PZ" i "BC" nie piszą o niczym innym tylko o kiblach i odrapanych ścianach. A problemów jest więcej. Ciekaw jestem czy nowemu periodykowi wystarczy cohones, by zabrać się np. za rzeczowe podsumowanie tego, co zrobił prezydent i jego świta. A jak wiadomo zrobili na razie niewiele. Boję się, że dostaniemy kolejną gazetę, w której przeczytamy kilka radosnych felietonów od podpisanych najczęściej pseudonimami zgierzan (albo i nie), którzy są co prawda przeciw ale nie za bardzo wiedzą przeciw czemu, dlaczego i co zrobić by było lepiej. Obym się mylił. Jeżeli - tak, to moje obawy tu odszczekam. Jeżeli jednak moje obawy się potwierdzą - będzie to jasny sygnał do tego, że opozycja choć w mieście jest (nie mówię tu o działaczach, którzy nie dali się wciągnąć do komitetu poparcia dla prezydenta w Radzie Miasta, tylko o ludziach, mieszkańcach) - to jest jeszcze bardzo słaba i wiele wody upłynie, nim pojawi się ktoś kto w tym mieście będzie rządził porządnie. Obyśmy dostali gazetę, która zajmie się realnymi problemami, a nie broszurę wypełnioną wodą. Trzymam kciuki!!!!

#284 2016-09-07 13:32:58

kurier-zgierski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-03
Posty: 127

Re: zgierskie media

Będziemy się starali w pisać o problemach.
Jednak mamy przekonanie, że nie o wszystkich sprawach, o których powinni być poinformowani PT Czytelnicy wiemy dlatego czekamy na podpowiedzi i propozycje tematów.
Mamy nadzieję, że radni Koalicji Obywatelskiej, którzy na bieżąco obserwują dokonania władz przedstawią ocenę prezydentury Staniszewskiego.

Offline

#285 2016-09-07 14:23:10

joker

Gość

Re: zgierskie media

Momo napisał:

Pan Tadzio znowu odklejony od rzeczywistości :D
Te dwa "brukowce"- "PZ" i "BC" nie piszą o niczym innym tylko o kiblach i odrapanych ścianach. A problemów jest więcej. Ciekaw jestem czy nowemu periodykowi wystarczy cohones, by zabrać się np. za rzeczowe podsumowanie tego, co zrobił prezydent i jego świta. A jak wiadomo zrobili na razie niewiele. Boję się, że dostaniemy kolejną gazetę, w której przeczytamy kilka radosnych felietonów od podpisanych najczęściej pseudonimami zgierzan (albo i nie), którzy są co prawda przeciw ale nie za bardzo wiedzą przeciw czemu, dlaczego i co zrobić by było lepiej. Obym się mylił. Jeżeli - tak, to moje obawy tu odszczekam. Jeżeli jednak moje obawy się potwierdzą - będzie to jasny sygnał do tego, że opozycja choć w mieście jest (nie mówię tu o działaczach, którzy nie dali się wciągnąć do komitetu poparcia dla prezydenta w Radzie Miasta, tylko o ludziach, mieszkańcach) - to jest jeszcze bardzo słaba i wiele wody upłynie, nim pojawi się ktoś kto w tym mieście będzie rządził porządnie. Obyśmy dostali gazetę, która zajmie się realnymi problemami, a nie broszurę wypełnioną wodą. Trzymam kciuki!!!!

Moje obawy też są podobne. Co prawda jak piszesz opozycja w mieście jest ( wśród mieszkańców ) , ale jest bardzo , bardzo słaba. Ja również trzymam kciuki za Kurier Zgierski , ale podobnie mam obawy czy spełni on oczekiwania. Nie wystarczy wypisywać o niedorzecznościach  i głupotach obecnej władzy , ale należy jasno i konkretnie wskazywać kłamstwa, nepotyzm i brak jakiejkolwiek wiedzy rządzących. Co zaś się tyczy działaczy , którzy nie dali się wciągnąć do komitetu poparcia Staniszewskiego to zaznaczam , że jest ich raptem 4 w osobach : Idzi Antczak. Andrzej Mięsok, Jarosław Pietrzak i Marek Hiliński ! Z całym szacunkiem do tej czwórki to niestety zbyt mało jak na walkę opozycyjną z kimś takim jak Staniszewski ( PIS ) !!! Wybory nadciągają wielkimi krokami i nie ma już czasu na kurtuazyjne dyskusje.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl