Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#256 2017-03-08 15:34:42

antek

Gość

Re: Dinozaury z SLD

jajco napisał:

antek - jeśli uważasz, że strony z gołymi pannami na FB, czy CKM to jakieś hallo - jesteś zapyziałym dewotem.

No to ja moge sobie byc dewotem ale jaki ten Karpiu głupi bo jak chce żeby na niego głosować to po co to podaje. Wiadomo że każdy facet to lubi ale nawet Gajda wie że sie tego pod wyborców nie podaje. A poza tym nie wiem czy dziewczyna pozwala Karpinskiemu oglądać.

#257 2017-03-08 15:45:19

lina

Gość

Re: Dinozaury z SLD

To juz koniec SLD. Jak straca dotacje to sie rozpadną a wtedy tacy jak Karpinski Luksztejdt czy syn Dziemdzieli pozostana wolni i bedą mogli robić co zechcą czyli np. wstapić do Nowoczesnej.Nikt juz w gminach wiejskich nie zagłosuje na SLD a stowarzyszenie samorządowe trudno też wprowadzic do rady powiatu. Ludzie myśleli że wróci tzw. Komuna kiedy oddali SLD władze w latach 90-ych ale teraz ten numer juz nie przejdzie. W miastach jeszcze cos tam zdobędą jakieś głosy we wsiach rzadzi PIS. SLD musi sie rozpaść aby mogła powstać nowa partia lewicowa nie kojarzona z dawnym ustrojem. Niech na jej czele stanie ktos taki jak z partii Razem Zandberg. Kiedyś Lewica wróci tak czy inaczej do władzy bo tak musi być.
Co zrobią działacze zgierskiego SLD kiedy przegrają nastepne wybory samorządowe? Dzięki SLD mieli kiedys kasę i wiele tej partii zawdzięczają. Ale co zrobia kiedy bedzie kolejna klęska w wyborach?

#258 2017-05-09 16:28:38

ania

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Czy Karpiński przeszedł do PO bo ktos tak mówił?

#259 2017-05-12 14:56:21

adia

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Aniu ludzie różne rzeczy gadają.
Karpiński trwa w SLD.

#260 2017-05-24 13:28:32

ala

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Karpiński to fajny facet zakochałam sie w nim nie ma sprawy dla mnie że nie ma fuchy za 10000 kocham go

#261 2017-05-27 22:10:38

Romeo

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Alu to nie portal randkowy aby wyznawać miłość.

#262 2017-05-29 13:32:08

ala

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Człowieku bez serca i bez uczuć jak każdy mężczyzna który myśli tylko o seksie i o łatwych  kobietach w różnych klubach które nazwać trzeba by by domami publicznymi życzę Ci abyś cierpiał tak jak ja i by Cię dotknęła choroba.

#263 2017-06-01 10:37:57

marek

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Karpinski ma dziewczyne.

#264 2017-06-08 15:26:47

abc

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Z okazji 20. rocznicy Referendum Konstytucyjnego działacze zgierskiego SLD - Karpiński, Kubiak, Mamiński i Dziemdziela, w sobotę (27 maja 2017 roku) na Palcu Kilińskiego w Zgierzu, rozdawali mieszkańcom naszego miasta Konstytucje RP. Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony zgierzan.

#265 2017-06-15 12:13:47

Laluś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-05-08
Posty: 196

Re: Dinozaury z SLD

Oglądając zdjęcia z posiedzenia grupy wspierającej kandydaturę Mieczysława Witczaka, SLD wyraźnie się odmłodziło.
Zamiast emerytów pojawili się dwaj przedstawiciele w średnim wieku.
Tylko czy o Zgierzu ma decydować  mieszkaniec Szczawina?

Offline

#266 2017-06-15 17:47:12

jajco

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Skoro dziś o Zgierzu decydują mieszkańcy Szczukwina i Sokolnik, to z czym masz problem Laluś?

#267 2017-06-15 19:22:27

oko

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Laluś napisał:

Oglądając zdjęcia z posiedzenia grupy wspierającej kandydaturę Mieczysława Witczaka, SLD wyraźnie się odmłodziło.
Zamiast emerytów pojawili się dwaj przedstawiciele w średnim wieku.
Tylko czy o Zgierzu ma decydować  mieszkaniec Szczawina?

Laluś masz rację o Zgierzu ma decydować mieszkaniec Zgierza nie Szczukwina jak jest teraz.

#268 2017-06-16 09:27:50

masza

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Ludzie sami zdecyduja kto będzie przy władzy a wszelkie kampanie poparcie itd nie są zawsze skurteczne. Zas ludzie sa nieobliczalni i moga zagłosować nawet na mieszkańca Szczukwina bo juz raz to zrobili. Pamietajcie ze elektorat jest praktycznie niesterowalny i nikt naprawde podczas kampanii nie moze nim manipulowac tak jakby chciał.

#269 2017-07-11 11:57:31

basia

Gość

Re: Dinozaury z SLD

Ale ja byłam głupia. Mozecie mi powiedziec że byłam głupia i nie obrażę się absolutnie na nikogo.Jakis czas temu naopisałam na forum że  Karpiński miał w ulubionych na Fejsie CKM i taką stronkę Dziewczyno olej fochy włóż pończichy mogę sie mylić w nazwie ale  jak sie wyklika to wam wylecą panienki w seksi bieliznie). I ja napisałam że powazny polityk takich rzeczy nie powinien podawać na Fejsie. On to musiał przeczytać i wykasował i teraz ma same takie rzeczy które przystoją poważnemu politykowi. Ja tego Karpinskiego nie lubię i poprostu nie mogę sobie dać teraz rady z myślami że dałam mu dobrą radę. Wiecie, coś takiego zawsze odstraszy elektorat kobiecy no i panie  z kół gospodyń wiejskich a on tam do tych gospodyń wiejskich jeździć libił i na wet  się całował  i kwiatki dawał oraz w imprezkach uczestniczył.
Tak że możecie mnie ubiczować bo ja mu pomogłam pokazać sie jako tzw. porządny facet co oczywiście jest bujda bo widać że ma ciągoty a jak ma 40 lat i sie nie ożenił tzn. że poprostu on tego robić nie chce tylko chce być wolny. Są tacy ludzie. Najlepiej czuja się sami a moga mieć od czasu do czasu facetke bez zobowiązań.
Tak że niech na mnie spadnie kara bo mu pomogłam.

#270 2017-07-12 13:37:28

Laluś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-05-08
Posty: 196

Re: Dinozaury z SLD

Co sobie Marcin poogląda obrazki to jego.
Jeśli nie zmieni swego życia, to skończy sam otoczony tylko partyjnymi towarzyszami.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl