Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#46 2014-05-27 15:20:13

Adamwys

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Drogi Reno,

Eksper ds. pałek perkusyjnych przebywa obecnie na emigracji urlopowej. Miastem rządzi niejaki Tomek Antenka, który wraz z Gajewskim donosi Jej Łaskawości o poczynaniach jej zastępców (czyli norma).

Można jednak nie dostrzec nieobecności Wieczorkowej w mieście (nie dziwię Ci się), bo w praktyce Zgierz przez 4 lata nie posiadał gospodarza. To coś w karminowej szmince umiało jedynie wyciągać łapę po "piniążki".

Zgierz przez 4 lata miał co najwyżej dobrze opłacanego zapiewajłę od organizacji koncertów Dody.
Nazywanie Wieczorkowej prezdentem to spore nadużycie semantyczne.

 

#47 2014-05-27 16:32:37

Urlop

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Może Iwonka ostatni rzadko bywa w Zgierzu, to i dobrze.
Majowy urlop wykorzystała na "wydanie za mąż" ukochanej i tak samo mądrej córci.
Iwonka ma chyba alergia na Zgierz, gdyż przyjęcie weselne zostało zorganizowane poza Zgierzem.
Ucieszyli się przedsiębiorcy w branży usług weselnych z podaleksandrowskiego lokalu.

 

#48 2014-05-27 16:34:43

Vasyl

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

A gdzie było to przyjęcie?
Czy do kotleta przyśpiewywała DODA, a może Budka Suflera?
Ktoś zna odpowiedź na te pytania.

 

#49 2014-05-27 16:37:23

Urlop

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Przyjęcie miało miejsce w Nowym Adamowie w lokalu Czarny Staw.
Ciekawe czy bossowie ze Złotej Rybki wybaczą taki afront?

 

#50 2014-05-27 16:46:36

Sylwiaezg

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

A co Wam do tego gdzie Pani prezydent urządza dla córki przyjęcie weselne?

 

#51 2014-05-27 16:50:11

Adamwys

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Po ostatnim przetargu (za 15 dwunasta rozstrzygniętym na korzyść Markabu) relacje między Wachowiczem a Iwonką można określić jako lodowate. Wycofanie Kacprzyckiego (który de facto nie dopilnował interesów Marka) z MUKu to czytaleny sygnał dla przewoźnika, że od teraz o sprawach komunikacji decyduje wyłącznie Jej Mściwość.

 

#52 2014-05-27 16:51:48

Adamwys

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Sylwio, mnie nic do tego.

Dziwi mnie jedynie, że mamusia nie zaproponowała córeczce wesela w PIĘKNYM Zgierzu.
A może na dźwięk nazwiska Wieczorek, właściciele lokalnych obiektów najzwyczajniej pozamykali drzwi?

 

#53 2014-05-27 16:54:44

Fakt

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Znając mściwość Iwony Wieczorek nikt rozsądny nie odważył się na ewentualne przygotowanie przyjęcia weselnego.
A może wyprowadzka za Aleksandrów Łódzki było spowodowana obawami przed paparazzi?

 

#54 2014-06-03 09:53:05

kano

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Pani prezydent udzieliła wywiadu TV Centrum, w którym podziękowała  (uwaga!) "panu Marszałkowi Witoldowi Stępniemu za inicjatywę rozwijania komunikacji w naszym regionie"!
Po wybitnym językoznawcy Matołszewskim, mamy w naszym mieście kolejnego przedstawiciela językowej szkoły pisowskiej - Iwonę Wieczorek.
Przypomnę pani doktor, że w celowniku nazwisko Marszałka odmienia się w formie: "Stępniowi".

 

#55 2014-06-03 10:04:00

tabu

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Iwonka zna za to wszystkie przypadki odmiany kasa!!

 

#56 2014-06-03 10:41:22

Vasyl

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Iwonka się wykosztowała na przyjęcie weselne córeczki, to kasa jej potrzebna.
Jednak martwi mnie skąd weźmie kasę na przyjęcie dla synka.
Strumień gotówki z pieniędzy zgierskich podatników zostanie odcięty.
Na Uniwersytecie minął termin obrony habilitacji, zaś na niepublicznych uczelniach "bryndza" to i tam będzie trudno zarobić....

 

#57 2014-06-03 12:55:42

Adamwys

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Każdy, kto kiedykolwiek współpracował z Wieczorkową, wie że owa dama ma potężne braki w przyswajaniu czegokolwiek wymagającego ponadstandardowego wysiłku intelektualnego.

Tabliczka mnożenia do 100, odmiana zaimków osobowych (ja, ja, ja) oraz dzierżawczych (mój, moja, moje), maksymalnie 3 proste zdania do odczytu dla ciemnego ludu, napisane koniecznie jako ściągawka - to maksimum jej umiejętności. Wszystko powyżej, powoduje parowanie nabrzmiałej czachy i konieczność udania się na urlop.

 

#58 2014-06-03 18:39:24

Monika

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Zbliża się koniec kadencji Iwonki, a ona organizuje konsultacje za konsultacjami. Teraz ma się odbyć szereg spotkań z mieszkańcami na temat losów zgierskiej Straży Miejskiej. Przez całą kadencję Iwonka bardzo broniła losów tej formacji, a teraz chcąc się przypodobać mieszkańcom, to ni z gruszki ni z pietruszki - urządza konsultacje, sugerując tym samym celowość likwidacji SM. Normalnie to był była za likwidacją Straży Miejskiej, ale w tej sytuacji gdy Iwonka tą dyskusję wywołuje, to jestem przeciw. A na dobrą sprawę to nawet chcąc rozwiązać tą formację, to nie starczy już czasu w tej kadencji. Będą to tylko konsultacje dla konsultacji i dla poprawy wizerunku Wieczorkowej.

 

#59 2014-06-03 19:49:38

Weles

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

To już konsultacje w gronie najbardziej zaufanych nie wystarczają? Złota Rybka wszak z pewnością chętnie zostałaby udostępniona jako miejsce takiego spotkania... Ups... No fakt, najbardziej zaufani, jako wierni pretorianie dr i tak pójdą za nią. Wybory się zbliżają, trzeba znów zacząć ludzi czarować... A w Złotej Rybce i tak jeszcze niejedna impreza będzie. Rzecz jasna wejdą na nią wybrani. Rolą ludu nie jest przecież zabawa w towarzystwie dr. Lud ma pójść do wyborów i zagłosować. Zagłosować za tym by dr mogła się bawić. Rzecz jasna, na koszt ludu.

 

#60 2014-06-11 13:22:16

reno

Gość

Re: Rady dla prezydent Iwony Wieczorek

Jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś osłem to ją zignoruj,
jeśli dwie osoby mówią ci ze jesteś osłem to je zignoruj.
Jednak jeśli bardzo wiele osób mówi ci że jesteś osłem to idź i kup sobie siodło...

Iwonko już najwyższy czas kupić sobie siodło

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl